Razem 254 821 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

W ramach kampanii „Nasze Produkty, Twoje Pytania” rusza druga edycja roadshow McDonald’s. Firma zaprasza na wyjątkową, multimedialną ekspozycję poświęconą swoim produktom. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s. W najbliższą niedzielę wystawa zawita do Kutna.

Po sukcesie ubiegłorocznej, pilotażowej trasy multimedialna ekspozycja McDonald’s odwiedzi w tym roku aż 32 miasta Polski. Interaktywną prezentację będzie można zwiedzić w tę niedzielę w Kutnie przy Placu Wolności. Ekspozycja zainstalowana na platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę obejmuje 3 części:

• Panele 3D, dzięki którym będzie można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;

• Kino 3D, w którym widzowie będą mogli obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;

• Gogle 3D, dzięki którym będzie można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

Innowacyjną ekspozycję McDonald’s będzie można zwiedzić w godzinach 11.00-18.00 w najbliższą niedzielę. Wstęp na pokaz jest bezpłatny. Uczestnicy będą mieli okazję odbyć kilkunastominutową wycieczkę po wirtualnym świecie jakości. Na jej zakończenie sprawdzą swoją wiedzę na temat McDonald’s w krótkim teście oraz otrzymają zaproszenie na poczęstunek do ustawionego obok mobilnego food trucka.

Wystawa będzie prezentowana co weekend przez najbliższych 5 miesięcy, do września. W sumie dotrze do 32 miast w całej Polsce. Najbliższe terminy trasy ekspozycji McDonald’s:

• 6-7 czerwca, 11:00-18:00 – Częstochowa, Plac Biegańskiego

• 13 czerwca, 11:00-18:00 – Jaworzno, Rynek Główny

• 14 czerwca, 11:00-18:00 – Gliwice, C.H. Europa

Ważnym elementem kampanii jest dedykowana strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dostarczają informacji na temat dostawców produktów oraz ich jakości. Kluczowym elementem strony jest możliwość zadawania przez użytkowników pytań na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy. Na specjalnie stworzonej pod stronie będzie można także na bieżąco śledzić trasę, jaką pokonują trucki McDonald’s.

Pierwsza edycja kampanii „Nasze produkty, Twoje pytania” trwała od 20 września do 30 listopada 2014 r. W tym czasie McDonald’s ze swoim pokazem zawitał do 12 polskich miast, a w interaktywnych prezentacjach wzięło udział łącznie ponad 12 tysięcy osób.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.05.2015 09:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 409704
Rubryka ogłoszenia: Bilety,wejściówki na koncerty i musicale
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Multimedialna ekspozycja McDonald’s już w tę niedzielę w Kut - Zdjęcie nr 1Multimedialna ekspozycja McDonald’s już w tę niedzielę w Kut - Zdjęcie nr 2Multimedialna ekspozycja McDonald’s już w tę niedzielę w Kut - Zdjęcie nr 3Multimedialna ekspozycja McDonald’s już w tę niedzielę w Kut - Zdjęcie nr 4Multimedialna ekspozycja McDonald’s już w tę niedzielę w Kut - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: 247COMMUNICATION (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.twojepytaniado.mcdonalds.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Bilety,wejściówki na koncerty i musicale
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)