Razem 315 222 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Nauka gry na akordeonie, pianinie, keyboardzie. - Zdjęcia do ogłoszenia
NAUKA GRY: AKORDEON, PIANINO, KEYBOARD. Dyplomowany muzyk udzieli lekcji gry na akordeonie, pianinie, keyboardzie, jak również lekcji z zakresu rytmiki, zasad, historii muzyki, kształcenia słuchu, emisji głosu, dyrygowania, niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku zainteresowanych. Oprócz nauki utworów klasycznych oferuję również naukę gry utworów muz ... więcej »
Nauka gry na gitarze klasycznej i flamenco Warszawa Mokotów - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam . Zapraszam na ekspressowy kurs wakacyjny nauki gry na gitarze(akordy,tabulatura, rytmiczne'bicie'akordów prawą ręką. Może też być gra klasyczna( arpeqqio-palcówki),zasady muzyki,podstawy harmonii,improwizacji,rytmika,skale,gamy ,itp. Gitara i jej uczenie to moja Pasja życiowa , miłość i Powołanie. Mogę się pochwalić su ... więcej »
Mazowieckie
+48512008499
Bezpłatne warsztaty pierwszego tańca w Gdańsku - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku bezpłatne warsztaty taneczne dla przyszłych Par Młodych. Warsztaty odbędą się w Szkole Tańca Iris, w sobotę, 25 IV 2020, w godz. 12.00 - 14.00 - https://www.facebook.com/events/2279595145501893/ Podzielone na dwa bloki warsztaty zawierać będą naukę walca wiedeńskiego, wraz z przykładowymi choreografiami do najp ... więcej »
31.01.2020 13:28
Cena: 199 Zł.
O

Wieczór panieński Gdańsk

Wieczór panieński Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zapraszamy do udziału w tanecznym wieczorze panieńskim. Na ten jedyny w swoim rodzaju wieczór w w żeńskim gronie proponujemy m.in.: - Taniec brzucha - zmysłowy, tajemniczy i najbardziej kobiecy taniec świata, oryginalną egipską i arabską muzykę oraz wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój tańca. - Latino Mix - gorący mix najbardziej energetyczn ... więcej »
Pomorskie
+48503810268
19.01.2020 15:15
Cena: 80 Zł.
O

Nauka pierwszego tańca oraz konkurs

Nauka pierwszego tańca oraz konkurs - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dla przyszłych Par Młodych, w którym do wygrania jest weekend dla dwojga w nowoczesnym, czterogwiazdkowym hotelu Mercure Wrocław Centrum - http://www.tanieciris.pl/konkurs.html Do 15. marca 2020 w promocji 'Pierwszy taniec special' do kupienia karnety w najkorzystniejszych cenach na 2020 rok: - ka ... więcej »
Pomorskie
+48503810268
Wokal Studio - Szkoła śpiewu • Nauka śpiewu • Lekcje śpiewu - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś zainteresowany nauką śpiewu? Chciałbyś zapisać siebie lub swoje dziecko na zajęcia wokalne? Poznaj moje studio śpiewu, i skorzystaj z mojej pasji i doświadczenia. Jestem dyplomową trenerką wokalu rozrywkowego i jazzowego, a śpiew od zawsze był moją pasją. Oferuje Państwu lekcje śpiewu z bardzo ciekawym programem, a w nim min: emisja głosu, dykc ... więcej »
ZAPISZ SIĘ DO MAŁOPOLSKIEJ SZKOŁY ROCKA! - Zdjęcia do ogłoszenia
W Małopolskiej Szkole Rocka nie uczymy według skostniałych reguł panujących w zwyczajnych szkołach muzycznych, które oferują poruszanie się jedynie w stylistyce klasycznej. Naszą metodą nie jest bezmyślne uczenie się partytur na pamięć - naszym celem jest kładzenie nacisku na zrozumienie zagadnienia, postępując w myśl maksymy - muzyka nie ma płynąć z głowy… ... więcej »
Małopolskie
+48516578423
Edukacji muzycznej poświęca się w dwudziestym pierwszym wieku wiele uwagi. To w tej chwili ona nie tylko zwiększa naszą wrażliwość, ale także uczy nas kreatywności. Nie dziwi więc to, że wzrastającą popularnością zaczynają się cieszyć lekcje muzyczne dla najmłodszych, a starsze dzieci same proszą rodziców o możliwość edukacji gry na jakimś instrumencie. Problemem jest więc nie zachęcenie dzieci do nauki, niemniej jednak znalezienie szkoły, która będzie w s ... więcej »
Yamaha Szkoły Muzyczne to placówki, które zajmują się profesjonalnym nauczaniem gry na różnych instrumentach muzycznych. W szkole uczyć mogą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Program nauczania obowiązujący w tych placówkach to plan, który pozwala na przyjemną, skuteczną i efektywną naukę. Yamaha to placówki działające na całym świecie. W Polce jest to obecnie 82 szkoły, w których z nauki korzysta około 4500 osób. Yamaha to doskonałe rozwiązanie dla osób, ... więcej »
Cała Polska
+48605406353
22.06.2016 11:04
O

Szkoła i nauka tańca

Zapraszamy na stronę internetową naszej szkoły tańca, za pośrednictwem której możecie się Państwo zapisać na naukę tańca. Prowadzimy naukę nawet dla największych laików! Jeżeli już coś umiesz ,ale jednak chcesz się uczyć więcej to mamy dodatkowe grupy zaawansowania.
Poznań
+48797199828
REKLAMA
REKLAMA
14.12.2015 23:04
Cena: 1 Zł.
O

Naukgra gry na fortepianie i trąbce

Nauczam gry na trąbce i fortepianie. Obecnie mieszkam w Słupsku, ale mogę też dojeżdżać. Zainteresowanych proszę o kontakt ;)
Słupsk
+48724146234
Celem warsztatu "Przędzalnia głosu" jest znalezienie organicznego związku z dźwiękiem. Jeżeli uczestnik uświadomi sobie jak bardzo głos powiązany jest z ciałem, z jego rozluźnieniem, jak mocno łączy się ze swobodą emocjonalną – postawi pierwszy krok w kierunku odkrycia siły własnego dźwięku. Podstawą warsztatu jest przekonanie o ogromnej sile niewysilania. Pracujemy nad miękkością i nad pozwoleniem sobie na wydobycie pełnego i mocnego głosu. ... więcej »
19.07.2015 13:20
O

Semestralne warsztaty wokalne

Celem warsztatu "Przędzalnia głosu" jest znalezienie organicznego związku z dźwiękiem. Jeżeli uczestnik uświadomi sobie jak bardzo głos powiązany jest z ciałem, z jego rozluźnieniem, jak mocno łączy się ze swobodą emocjonalną – postawi pierwszy krok w kierunku odkrycia siły własnego dźwięku. Podstawą warsztatu jest przekonanie o ogromnej sile niewysilania. Pracujemy nad miękkością i nad pozwoleniem sobie na wydobycie pełnego i mocnego głosu. ... więcej »
Dressing style of stone Crusher And Grinding Mill Used For Mining Process production way, by making use of the object of the physical and chemical properties, screening and filtering with larger instrument, so as to achieve their desired minerals. In the process of Iron Ore Crusher And Grinding Mill Used For Mining Process production in the use of crusher, Iron Ore Crusher And Grinding Mill Used For Mining Process making machine, Iron Ore Crusher And Grind ... więcej »
Profesjonalne zajęcia umuzykalniające i przygotowujące młodych wokalistów do występów kameralnych a także nauka gry na instrumentach klawiszowych (keyboard / pianino) prowadzone przez doświadczoną nauczycielkę. Organizujemy także dla swych najzdolniejszych uczniów nieodpłatne koncerty na scenach i w plenerach na terenie całej Łodzi. Zajęcia grupowe to koszt 100 zł/mc (grupa trzy - czteroosobowa), zajęcia indywidualne - 180 zł/mc. Lekcje odbywają się w Stud ... więcej »
KEYBOARD DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH. Bezstresowa i efektywna nauka u doświadczonego pedagoga i aktywnego muzyka. Jestem absolwentem dwóch akademii muzycznych. Oprócz muzykowania dla przyjemności, chętnie zajmę się także ułatwieniem zrozumienia i opanowania wszystkich ważnych umiejętności, takich jak np. czytanie nut, teoria muzyki, kształcenie słuchu, czy improwizacja. Dojeżdżam do ucznia. Częstochowa i okolice. Cena promocyjna. Tel. 0 696673299
Częstochowa
+48696673299
20.10.2013 17:58
Cena: 70 Zł.
O

Profesjonalna nauka śpiewu

Zajęcia indywidualne dla każdego, kto chce śpiewać. Teatr Sabat - dla najlepszych możliwość śpiewania na scenie. Wszystkie gatunki muzyczne, super atmosfera
04.07.2013 19:00
Cena: 399 Zł.
O

Warsztaty Wokalne metodą CVT

Już 14 lipca odbęda się kolejne warsztaty Kompletnej Techniki Wokalnej CVT ze szkołą VoiceOn !!! Kiedy : niedziela 14 lipca 2013 Gdzie: Wrocław, Leszczyński Center, ul. Leszczyńskiego 4 A co tam będzie: Śpiew i technika i muzyka. Czego się dowiem: zapoznam się z Kompletną Techniką Wokalną, in zobaczę jak działa ona w praktyce. A co to: Kompletna Technika Wokalna (tłumaczenie od CVT – Complete Vocal Technique) to najlepsze podsumowanie. T ... więcej »
Zapraszam dzieci od lat 6 na zajęcia z tańca klasycznego (baletu) oraz tańców ludowych, które odbywają się 2x w tygodniu na terenie Solnego Miasta w Wieliczce. Profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie prowadzącej, pozwolą Państwa pociechom w miłej atmosferze zdobywać umiejętności, które uwieńczyć ma sceniczny debiut... Cena 100zł za 8h godzin w miesiącu.
Zapraszamy na warsztaty wokalne, warsztaty z emisji i higieny głosu. Wrocławskie Studio Piosenki - uczymy śpiewać. Więcej:www.studiopiosenki.pl
Dolnośląskie
+4850140550750533646
Ogłoszenia 1 do 20 z 103
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)