Razem 254 817 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kursy na poziomie edukacji wyższej. Profesjonalne Studia Muzyczne

Studia licencjackie (BA (Hons), dyplomowe, podyplomowe:

Dziennikarstwo Muzyczne

Komponowanie Piosenek

Produkcja Muzyczna(Music Production)

Biznes Muzyczny(Music Business)

Zarządzanie Imprezami

Dziennikarstwo Muzyczne

Zapoznaj się z warunkami rekrutacji

O BIMM

BIMM Institute, The British & Irish Modern Music Institute (Brytyjsko-Irlandzki Instytut Muzyki Współczesnej) jest czołową instytucją w Wielkiej Brytanii i Irlandii zapewniającą najskuteczniejszą edukację muzyczną w zakresie muzyki współczesnej. Cieszące się wysokim uznaniem i posiadające rozwiniętą sieć kontaktów w przemyśle muzycznym szkoły zrzeszone w BIMM wykształciły szereg znakomitych artystów i wiodących twórców piosenek, muzyków, agentów, producentów, A&Rów, dziennikarzy i menedżerów największych wytwórni.

Od tworzenia muzyki w studio, poprzez występy na żywo na scenie, aż po wyróżnianie kolejnych przełomowych twórców – BIMM oferuje szeroki wybór pierwszorzędnych specjalizacji w zakresie tzw. dalszego (FE) i wyższego (HE) wykształcenia, tak by wydobyć jak najwięcej z każdego studenta – zarówno aspirującego muzyka jak i przyszłego profesjonalisty w branży muzycznej.

Kompleksowe i profesjonalne kształcenie, które oferuje swoim studentom BIMM, stanowi prostą drogę ku jednemu z najbardziej pożądanych zawodów świata. Studia dyplomowe (full-time degree-level) i kursy (pre-degree courses) realizowane są w takich specjalizacjach jak:Gitara, Gitara Basowa, Perkusja, Wokal, Komponowanie Piosenek, Biznes Muzyczny, Zarządzanie Imprezami i Produkcja Muzyczna, Transmisja Dźwięku w mediach, Reżyseria Dźwięku.

W każdym z tętniących kreatywnością ośrodków naszego Instytutu łącznie ponad 250 nauczycieli inspiruje kolejne pokolenia profesjonalistów w branży, a ponad 80% z blisko 6000 absolwentów szkół zrzeszonych w BIMM jest obecnie zatrudnionych na wiodących stanowiskach w przemyśle muzycznym.

WYDARZENIA

Dni Otwarte, Warsztaty wokalno-instrumentalne, Obóz muzyczny, Szkoła letnia, Udział w międzynarodowych festiwalach muzycznych, konkursach oraz w koncertach na jednej scenie z gwiazdami.

Skontaktuj się z Agentem w Polsce, przyjmujemy zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na stronie www.studiamuzyczne.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.04.2015 00:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 398648
Rubryka ogłoszenia: Nauka muzyki i tańca
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Oferujemy podjęcie profesjonalnej nauki w Szkole BIMM Music - Zdjęcie nr 1Oferujemy podjęcie profesjonalnej nauki w Szkole BIMM Music - Zdjęcie nr 2Oferujemy podjęcie profesjonalnej nauki w Szkole BIMM Music - Zdjęcie nr 3Oferujemy podjęcie profesjonalnej nauki w Szkole BIMM Music - Zdjęcie nr 4Oferujemy podjęcie profesjonalnej nauki w Szkole BIMM Music - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: EUAJER-POLAND F.H.U
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48882486848
Web: studiamuzyczne.pl/rekrutacja/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy EUAJER-POLAND F.H.U
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Nauka muzyki i tańca
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)