Razem 255 400 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Edukacji muzycznej poświęca się w dwudziestym pierwszym wieku wiele uwagi. To w tej chwili ona nie tylko zwiększa naszą wrażliwość, ale także uczy nas kreatywności. Nie dziwi więc to, że wzrastającą popularnością zaczynają się cieszyć lekcje muzyczne dla najmłodszych, a starsze dzieci same proszą rodziców o możliwość edukacji gry na jakimś instrumencie. Problemem jest więc nie zachęcenie dzieci do nauki, niemniej jednak znalezienie szkoły, która będzie w stanie zaproponować ją na de facto wysokim poziomie.

Wymogi te spełnia szkoła muzyczna I i II stopnia Missio Musica potwierdzająca, że wtedy, gdy w grę wchodzi specjalistyczna szkoła muzyczna nie ma sobie nic do zarzucenia. Nasza Szkoła działa pod patronatem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Muzyków, jej ofertą jest zatem nie tylko sama nauka gry na instrumentach. W czasie wiedzy muzycznej najmłodsi poznają także historię muzyki, zapraszane są do wzięcia udziału w fascynującej podróży poprzez różnorakie style oraz epoki, a równocześnie nawiązują przyjaźnie trwające wielokrotnie przez wiele lat. Missio Musica to także znakomita kadra nie tylko posiadająca ogromną wiedzę, niemniej jednak również potrafiąca przekazać ją uczniom.

W szkole I stopnia dajemy najmłodszym możliwość na rozwinięcie wrażliwości muzycznej, rozbudzenie pasji muzykowania. Przez naukę w szkole II stopnia zapewniamy bardzo dobre przygotowanie do późniejszych studiów na wydziałach muzycznych. W zakresie działań szkoły Missio Musica Warszawa jest nauka gry na perkusji, gitarze wiolonczeli, skrzypcach, fortepianie oraz dodatkowo na innych instrumentach.

Kontakt:

Nauka gry na perkusji Missio Musica Warszawa

ul. Podbipięty 2

02-732 Warszawa

tel: 22 853 29 81

url: http://www.mm.edu.pl/ciekawostki/perkusja-nauka-gry

e-mail: szkola@mm.edu.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.08.2018 08:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 601596
Rubryka ogłoszenia: Nauka muzyki i tańca
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Roman
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: .mm.edu.pl/ciekawostki/perkusja-nauka-gry
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Roman
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Nauka muzyki i tańca
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)