Razem 255 566 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Fachowa fotografia weselna cieszy się coraz to pokaźniejszym zamiłowaniem wśród młodych par. Każdy, kto decyduje się na zawarcie ślubu, myśli nie jedynie o rezerwacji sali ślubnej lub o wynajęciu kompetentnego zespołu, jednak także oraz o tym, aby z całej ceremonii posiadać nadzwyczajną pamiątkę. A taką pamiątkę jest nam w stanie zagwarantować tylko bardzo dobry fotograf ślubny. Fotografowie z serwisu Chwytajemocje.pl starają się w głównej mierze o to, aby wykonywane przez nich fotografie były nie jedynie dobre , jednak również pomysłowe i niebanalne. Fotografia ślubna zapewnia Tobie w następstwie tego nie jedynie zdjęcia w pełni dobre , jednak także oryginalne oraz niepospolite , dzięki czemu z pewnością będą błyskotliwą pamiątką po tak istotnym dniu w życiu każdej młodej pary.

W szerokiej ofercie fotograf Chwytajemocje.pl proponuje również inne typy fotografii - marketingową i produktową. Propozycja ta skierowana jest do biznesmenów, którzy pragną w sposób bardzo dobry pokazać własne usługi czy też towary . Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Email: chwytajemocje@gmail.com

tel. 575 384 103

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.02.2016 16:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 453128
Rubryka ogłoszenia: Technika filmowa
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Arkadiusz
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Arkadiusz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Technika filmowa
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)