Razem 252 956 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
23.10.2014 16:26

Zespół weselny Haliśka Band zaprasza na naszą stronę WWW: haliskaband.republika.pl tam dowiecie się więcej o naszym zespole. Można tam znaleźć kilka klipów z wesel i innych imprez okolicznościowych, można również zapoznać się z propozycją duetu skrzypce-gitara, czyli skrzypce na ślub z akompaniamentem gitary bądź też solo.

Haliśka Band to zespół weselny z bardzo dużym doświadczeniem na scenie. Każdy z członków zespołu to zawodowy muzyk, który nie od dzisiaj występuje na różnego rodzaju scenach, czy też imprezach.

Zespół występuje niezmiennie w takim samym składzie, co jest dosyć niespotykane na weselnym rynku muzycznym, gdzie zespoły muzyczne wykonują spore roszady członków zespołu.

Gramy na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, weselach, bankietach, studniówkach, festynach i innych. W swoim bogatym repertuarze posiadamy zarówno utwory minionych epok, jak i najnowsze hity z list przebojów, a także utwory z muzyki klasycznej.

Właśnie dzięki tak ciekawemu repertuarowi, możemy swobodnie wybierać wykonywane utwory, aby jak najlepiej dostosować się do klimatu danej imprezy.

Właśnie te wszystkie atuty plus nietuzinkowe wykonania utworów, oraz bardzo dobry kontakt z publicznością sprawia, że występ naszego zespołu muzycznego na długo pozostanie w pamięci i sprawi, że twoje przyjęcie weselne będzie tak idealne jak sobie zaplanowałeś

Zespół muzyczny Haliśka Band - na wesele i nie tylko !

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 23.10.2014 16:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 273905
Rubryka ogłoszenia: Zespoły, muzycy
Widea (1)
 
Zdjęcia (3)
 
Zespół weselny Haliśka Band - Zdjęcie nr 1Zespół weselny Haliśka Band - Zdjęcie nr 2Zespół weselny Haliśka Band - Zdjęcie nr 3
Zespół weselny Haliśka Band - Wideo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Zespół muzyczny Haliśka Band
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48512203311
Web: haliskaband.republika.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Zespół muzyczny Haliśka Band
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Zespoły, muzycy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)